U Nijemcima je održan radni sastanak župana Bože Galića i 11 lovačkih udruga/lovoovlaštenika. Sastanku su nazočili predstavnici Dubrave Nijemci, zatim Jastreba Đeletovci, Fazana Lipovac, Dubovice Podgrađe, Gradine D.N. Selo, Kune Tompojevci, Srndaća Ilok, LD Grad Ilok, Sokola Lovas, Vepra Tovarnik i Zeca Ilača sa kojima su potpisani Ugovori o financiranju razvoja i unapređenja lovstva temeljem provedenog Javnog poziva ukupne vrijednosti 78.873,34 kuna.

Tom prilikom uručene su ovjerene lovnogospodarske osnove predstavnicima Kuna Tompojevci, Jastreb Đeletovci, Dubovica Podgrađe, Vepar Tovarnik i Zec Ilača, na temelju kojih će gospodariti slijedećih godina.

Ove lovačke udruge također su definirane kao aktivni provoditelj Programom nadziranja klasične svinjske (KSK) i Afričke svinjske kuge (ASK) u lovnoj 2021./2022. godini zbog lovišta koje se nalazi na granici. (Vukovarsko-srijemska županija)