Župan Ivan Celjak je u ponedjeljak, 30. kolovoza 2021. godine, u Glini pratio predsjednika Vlade RH Andreja Plenkovića, koji je sa suradnicima obišao modularni objekt Srednje škole Glina.

Za  prihvat  učenika u novoj školskoj godini spremna  je  Srednja  škola  Glina.

‘Na zemljištu pored škole koja je u obnovi, postavili smo i opremili modularni objekt u kojem će nastavu pohađati učenici #SŠGlina. Osnovne i srednje škole na području Petrinje i Gline te srednje škole na području Siska u nadležnosti su Sisačko-moslavačke županije. U ova dva i pol mjeseca koliko sam vaš župan cilj nam je bio osigurati infrastrukturu za školovanje djece na potresom pogođenom području, a istovremeno rješavamo pitanja i u području zdravstvenog sektora.
Puno je izazova i puno prepreka u našoj županiji. No dosadašnjim rješenjima pokazujemo da izazovima i preprekama u nadležnosti SMŽ pristupamo odgovorno i rješavamo ih učinkovito.’ – napisao je župan Ivan Celjak na svom FB profilu. (Sisačko-moslavačka županija, FB)