Virovitičko-podravska županija: Kreće 2,2 milijuna kuna vrijedna energetska obnova OŠ Suhopolje

Kristijan Toplak

Nakon provedenog postupka javne nabave, virovitičko-podravski župan Igor Andrović i Mate Mioč, zastupnik tvrtke Jukić Dam iz Živnića, potpisali su ugovor o energetskoj obnovi zgrade Osnovne škole Suhopolje i pripadajuće sportske dvorane u vrijednosti 2.175.078,00 kuna. Time se nastavlja energetska obnova školskih zgrada osnivača Virovitičko-podravske županije.

Naime, već su potpisani ugovori o energetskoj obnovi sportske dvorane Tehničke škole u Virovitici, te Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju. Potpisivanju ugovora nazočili su i zamjenici župana Marijo Klement i Darko Žužak, načelnik Općine Suhopolje Siniša Horvat, pročelnica Ureda župana Jasna Abramović, pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu sport i tehničku kulturu VPŽ Vesna Šerepac, te ravnateljica VIDRA Emina Kovač. Inače, uskoro se očekuje i potpisi ugovora za energetsku obnovu Zgrade B OŠ Petra Preradovića Pitomača te Područne škole u Josipovu. (Virovitičko-podravska županija)